• 0

    Brak produktów w koszyku.

Michał Materla

Legendarny zawodnik Polskiego MMA. Znakomita technika oraz wyjątkowe serce do walki pozwala mu toczyć boje o najwyższe trofea. Wyjściowym stylem Materli jest brazylijskie jiu-jitsu, stąd też większość zwycięstw odnosił on poprzez poddania rywali. Najczęściej stosowaną techniką kończącą przez „Cipao” jest duszenie gilotynowe, dzięki któremu wygrał 5 walk. Walki z udziałem Michała są widowiskowe i zawsze przyciągają masę kibiców.

Mateusz Gamrot

Pierwszy w historii podwójny mistrz KSW. Polski zapaśnik i zawodnik MMA wagi lekkiej oraz piórkowej, dwukrotny mistrz Europy w amatorskim MMA z 2012 oraz 2013, w latach 2016-2019 międzynarodowy mistrz KSW w wadze lekkiej, oraz mistrz w wadze piórkowej tejże organizacji w latach 2018-2019.

Izuagbe Ugonoh

Polski pięściarz pochodzenia nigeryjskiego, mistrz Europy i świata amatorów w formule K-1, sześciokrotny mistrz Polski w kick-boxingu, okazjonalnie aktor. Od 2014 walczy w kategorii ciężkiej. Zawodnik o dużej charyzmie zarówno w sporcie jak i życiu.

Piotr Strus

Piotr Strus – polski zawodnik sanda, muay thai i mieszanych sztuk walki. Były zawodnik organizacji KSW, i aktualny federacji ACA. Utalentowany i ambitny. Jeszcze wiele sukcesów przed nim.

Mateusz “Chinczyk” Rębecki

Polski zawodnik MMA wagi lekkiej. Od 2018 roku mistrz organizacji FEN w wadze lekkiej. Członek klubu Berserkers Team Szczecin. Wielokrotnie bronił tytuł mistrza czym udowodnił, że należy do ścisłej czołówki polskiego MMA.

Łukasz Dabbachi

Światowej klasy zawodnik Crossfit. Kiedy tylko ta dyscyplina zawitała do Polski Łukasz zaczął startować w zawodach z wielkimi sukcesami. Propagator zdrowego trybu życia oraz trener personalny. Przed crossfitem zajmował się sportami walki takimi jak brazylijskie ju-jitsu oraz teakwondo.

Isamu

Isamu to jeden z czołowych youtuberów na polskim rynku. Jest jednym z najbardziej znanych graczy oraz bez wątpienia to weteran polskiego YouTube’a. Jego kanał śledzi ponad dwa miliony użytkowników. Isamu, czyli Szymon Kasprzyk aktualnie występuje w federacji FAME MMA.

Marcin Szybaj

Na co dzień uprawia Crossfit, jak również startuje w zawodach, dzięki czemu zdobywa cenne doświadczenie jako zawodnik, które przekłada się na jego pracę trenera. Poprzez codzienny trening oraz poszerzanie swojej wiedzy w zakresie fitness może przekazywać najnowsze metody treningowe oraz pomaga dobrać odpowiedni trening dla podopiecznych.

Michał Włodarek

Polski zawodnik mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej. Od 2014 roku zawodnik organizacji KSW.

Maciej “Irokez” Jewtuszko

Polski zawodnik mieszanych sztuk walki oraz boksu tajskiego, w swojej karierze występujący m.in. w organizacjach WEC i UFC, były międzynarodowy mistrz KSW w wadze lekkiej w latach 2012−2015. Obecnie zawodnik DSF Kickboxing Challenge oraz FEN. Zawodowo podjął służbę w Państwowej Straży Pożarnej.

Artur Szpilka

Polski pięściarz wagi ciężkiej. Od 2008 roku walczy na zawodowym ringu. Stoczył pojedynek o mistrzostwo świata WBC w kategorii ciężkiej. Utalentowany i zdolny do ciężkiej pracy. Jego walki są bardzo widowiskowe zarówno ze względu sportowego jak na atmosferę im towarzyszącą. Artur Szpilka to zawodnik o mocnym charakterze i ambicjach sięgnięcia po mistrzowski pas największych organizacji bosku na świecie.

Icon
Szybka Wysyłka
Icon
Zniżki klienckie
Icon
Zwrot towarów
Icon
Naturalne produkty