• 0

    Brak produktów w koszyku.

Podsumowanie LoginLab 2018

Podsumowanie LoginLab 2018

To już po raz siódmy IDC Polska w swojej legalnej odsłonie (legalneprodukty.pl) wspomaga organizację LoginLab oraz jest aktywnym wystawcą podczas tych wyjątkowych 3-dniowych zawodów. 3 dni, 3 areny, 7 kategorii, blisko 200 zawodników – te liczby świadczą nie tyle o rozmachu, ale o konsekwencji w realizacji idei LoginLab, która jest już marką, a dla osób partycypujących w niej – wielką życiową przygodą która pozostaje na zawsze w sercach i umysłach. Dawid Kujawski i cała Labowa rodzina dziękujemy!

Krótko na temat naszych liczb: nasz mały drewniany domek, zacumowany w Rynku krotoszyńskim potrafił się teleportować na hale widowiskową. Jak zawsze odwiedzali nas Top Atleci z całej Polski: Łukasz Dabbachi, Miłosz Staworzyński, Paweł Leśnikowski oraz oczywiście Wasyl no i całe Crossfit Genius, legendarny Mateusz Homski, Wojciech Kosendiak, Mateusz Zajączkowski to tylko niektórzy. Nie mogło zabraknąć takich gwiazd jak Dobrosława Kucharzak, Aleksandra Ignaczak, Asia Luty oraz oczywiście one and only the ”queen” Marysia Kurzawa która po raz już 3 z rzędu broni korony 🙂 Proszę się nie obrażać jeśli nie wymieniłem kogoś, ale na tych zawodach odwiedza nas cała polska crossfitowa, nie sposób w tak krótkim artykule wymienić wszystkich…

3 litry imbiru, 500 litrów wody kokosowej, 50 kg batonów regenerujących oraz 500 puszek RefitnessDrink, które mamy przyjemność być dystrybutorem na Polskę. Tak wyglądają legalne statystyki – legalnej drużyny… Dziękujemy bardzo iż mogliśmy być częścią tego wydarzenia, które dla nas jeszcze płonie w serduchach.

Dodam tylko iż po raz 5 mogłem wspomagać telewizyjne show – będąc jak stary dobry ”Szpakowski”… Jak to mówią, jest Wojewódzki, jest Kamel i Arek B – zawsze ładnie ubrany (przez Dave), zawsze uśmiechnięty… A tak naprawdę dla tych co wiedzą – Zawsze ten sam Arek …Zidane 🙂

U nas praca już wre! Szukamy nowych legalnych produktów, szykujemy się na LoginLab w ramach FIWE oraz będziemy myśleć jak tutaj kochani Was znowu wspólnie zaskoczyć.

Krystian Jankowski

Comments

  • Łukasz Piasecki 6 lat ago | Reply

    Zawsze ten sam 🙂

  • Jarosław Kaczor 6 lat ago | Reply

    Legalny !!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Icon
Szybka Wysyłka
Icon
Zniżki klienckie
Icon
Zwrot towarów
Icon
Naturalne produkty