• 0

    Brak produktów w koszyku.

Dla niegoDla niejKetoSuplementyWitaminy i minerałyZdrowie i uroda

Swanson Vitamin K2 200 30 kaps.

41zł

Opis

Wszyscy potrzebujemy dobrego zaopatrzenia w witaminę K, aby zachować zdrowie, ale ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie witaminy K są takie same. W rzeczywistości, witamina K jest w rzeczywistości grupą kilku pokrewnych związków, podzielonych na dwa główne typy, K-1 i K-2. Witamina K-1 jest często nazywana „formą roślinną” witaminy, ponieważ występuje głównie w zielonych warzywach liściastych. Witamina K-2 (menachinon) jest główną formą magazynowania witaminy u zwierząt i jest najbardziej biologicznie aktywną postacią w fizjologii człowieka.

Z trzynastu różnych podtypów witaminy K-2, które zostały zidentyfikowane, menachinon-7 okazał się bardzo obiecujący w promowaniu wytrzymałości kości i zdrowia układu sercowo-naczyniowego, dzięki swojej roli w regulacji transportu wapnia. Menachinon-7 występuje w wielu produktach spożywczych, w tym w dojrzałych serach, wątrobie i jajach, ale zdecydowanie najbogatszym źródłem jest natto, tradycyjne japońskie jedzenie wytwarzane ze sfermentowanej soi. Swanson Ultra Maximum Strength Vitamin K2 jest naszym suplementem K-2 o największej sile działania, pochodzącym z natto wytworzonym wyłącznie z soi nie zawierającej GMO.

1 kapsułka % RDA
Witamina K [menachinon-7 z natto sfermentowana soja) K2 MK-7] 200µg 286%

SKŁADNIKI: Witamina K – menachinon-7/K2 MK-7, olej słonecznikowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, substancja glazurująca: wosk pszczeli, woda oczyszczona, emulgator: lecytyna słonecznikowa, barwnik: karmel, substancja wiążąca: sól wapniowa kwasu fosforowego. Zawiera soję i siarczyny.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedną kapsułkę dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swanson Vitamin K2 200 30 kaps.”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Icon
Szybka Wysyłka
Icon
Zniżki klienckie
Icon
Zwrot towarów
Icon
Naturalne produkty