• 0

    Brak produktów w koszyku.

Opis

Glutation to najważniejszy antyutleniacz, naturalnie produkowany przez ludzki organizm. Jest tripeptydem, białkiem zbudowanym z trzech aminokwasów (glicyna,cysteina i kwas glutaminowy). Znajduje się w praktycznie każdej komórce czy narządzie u człowieka. Jednak stres, niewłaściwa dieta, wpływ środowiska, proces starzenia czy ogólnie zły stan zdrowia znacząco obniżają poziom glutationu.

LIFE POWER GLUTATION 600 pozwala uzupełnić część tych braków. Glutation zawarty w naszym produkcie to również silny antyoksydant. Oczyszcza organizm z metali ciężkich, pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn. Leki, alkohol, nikotyna, silnie zanieczyszczone środowisko stale uszkadzają nasze komórki. Glutation pomaga się ich pozbyć. Reguluje również pracę wątroby.

Glutation wchodzący w skład LIFE POWER GLUTATION 600 stymuluje również układ immunologiczny. Dzięki czemu organizm produkuje więcej białych krwinek. To z kolei przekłada się na lepszą odporność i ochronę przed chorobami. Zwiększa również wydajność pracy czerwonych krwinek, a to przekłada się na szybszą regenerację i lepsze dotlenienie organizmu.

Z wiekiem produkcja glutationu w naszych organizmach spada. LIFE POWER GLUTATION 600 pomaga w uzupełnieniu tych strat. Pomaga w zapobieganiu chorób takich jak Parkinson, miażdżyca czy Alzheimer. Wspomaga procesy myślowe, spowalnia starzenie się.

Spożywając glutation systematycznie, dostarczysz swojemu organizmowi samych korzyści. Ten produkt będzie zwiększał Twoją wydajność w każdej dziedzinie życia, dostarczając Ci niezbędnej energii i dobrego samopoczucia na każdy Twój dzień.

Jedz legalnie!

Recenzje

Nie ma jeszcze recenzji.

Bądź pierwszy, który oceni “Glutation 600 GSH Life Power”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Icon
Szybka Wysyłka
Icon
Zniżki klienckie
Icon
Zwrot towarów
Icon
Naturalne produkty