• 0

    Brak produktów w koszyku.

Opis

Glutation to najważniejszy antyutleniacz, naturalnie produkowany przez ludzki organizm. Jest tripeptydem, białkiem zbudowanym z trzech aminokwasów (glicyna,cysteina i kwas glutaminowy). Znajduje się w praktycznie każdej komórce czy narządzie u człowieka. Jednak stres, niewłaściwa dieta, wpływ środowiska, proces starzenia czy ogólnie zły stan zdrowia znacząco obniżają poziom glutationu.

LIFE POWER GLUTATION 600 pozwala uzupełnić część tych braków. Glutation zawarty w naszym produkcie to również silny antyoksydant. Oczyszcza organizm z metali ciężkich, pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn. Leki, alkohol, nikotyna, silnie zanieczyszczone środowisko stale uszkadzają nasze komórki. Glutation pomaga się ich pozbyć. Reguluje również pracę wątroby.

Glutation wchodzący w skład LIFE POWER GLUTATION 600 stymuluje również układ immunologiczny. Dzięki czemu organizm produkuje więcej białych krwinek. To z kolei przekłada się na lepszą odporność i ochronę przed chorobami. Zwiększa również wydajność pracy czerwonych krwinek, a to przekłada się na szybszą regenerację i lepsze dotlenienie organizmu.

Z wiekiem produkcja glutationu w naszych organizmach spada. LIFE POWER GLUTATION 600 pomaga w uzupełnieniu tych strat. Pomaga w zapobieganiu chorób takich jak Parkinson, miażdżyca czy Alzheimer. Wspomaga procesy myślowe, spowalnia starzenie się.

Spożywając glutation systematycznie, dostarczysz swojemu organizmowi samych korzyści. Ten produkt będzie zwiększał Twoją wydajność w każdej dziedzinie życia, dostarczając Ci niezbędnej energii i dobrego samopoczucia na każdy Twój dzień.

Jedz legalnie!

Recenzje

Nie ma jeszcze recenzji.

Bądź pierwszy, który oceni “Glutation 600 GSH Life Power”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Icon
Szybka Wysyłka
Icon
Zniżki klienckie
Icon
Zwrot towarów
Icon
Naturalne produkty